Tik gamtoje pilna stebuklingų akimirkų. Sukuriami tobuliausių spalvų deriniai. Juk į gamtą, sodą traukiame ne dėl kokio nors mokslo patvirtinto poveikio – o dėl to, kaip joje jaučiamės. Jos įtaka mums nepaprasta. Todėl tiek daug augalų mylėtojų, jos entuziastų, tarp jų ir mes, ir tikriausiai jūs, nes apsilankėte šiame puslapyje. Mes taip pat norime prisidėti atrandant vis daugiau spalvų derinių, jų formų ir kvapų įvairovę.

Savo veiklą pradėjome 2014 metais. Daug dėmesio skiriame augalų įvairovei ir jau pripažintoms augalų rūšims.

Mūsų medelyno pavadinimas „Augalų paletė“ atspindi tai, kad augalų asortimentas įvairus ir vis besiplečiantis. Auginame spygliuočius, lapuočius, daugiametes gėles, vaisius duodančius augalus. Esame rožių, rododendrų ir bijūnų mylėtojai, todėl mūsų asortimente rasite ir jų. Pagrindinis mūsų asortimento tikslas savo pirkėjui pasiūlyti tik tuos augalus, kurie su minimalia priežiūra gali augti Lietuvos sąlygomis. Pasaulyje yra išvedama daug naujų veislių su vis geresnėmis jų savybėmis, todėl didelį dėmesį skiriame naujoms augalų veislėms. Mes orientuojamės pirkėją, neabejingą augalams ir stengiamės pasiūlyti įsigyti sodinukus už konkurencingą kainą.

Taip pat norime pasidalinti aktualia, įdomia ir profesionalia informacija apie augalų priežiūrą, auginimą ir kitas įdomybes.

Kviečiame užsukti ir pamėgti mūsų facebook puslapį www.facebook.com/augalu.palete.

Mes įsikūrę Jotainių k., Panevėžio r. Užsakytus augalus pristatome visoje Lietuvoje per Lpexpress kurjerius, per autobusų siuntų skyrius arba nemokamai galite atsiimti medelyne ar Panevėžyje. Taip pat galime pristatyti Jūsų nurodytu adresu. Daugiau apie pristatymą skaitykite skiltyje prekių pristatymas.